Ny måned og ny utfordring. Denne måneden er utfordringen å la deg inspirere av noe du finner i bloggen vår. Siden vi har holdt på i så mange år, bør det være nok av prosjekter å velge blant. Du kan f,eks også la deg inspirere av våre LO skisser, Kort Skisser, farge paletter og / eller tutorials. Husk og linke til hva du har latt deg inspirere av når du publiserer ditt bidrag.
Utfordringen vår har frist den 28.februar 2026 kl 20.00 og reglene for deltagelse finner du her.
Med oss på utfordringen har vi Scrappegarasjen.
Sammen med dem gir vi vinneren et gavekort på 150,- som benyttes hos Scrappegarasjen.
Delta ved å linke inn bidraget ditt via Inlinkz, send oss bidraget ditt på mail eller via melding på FB (detaljer i reglene).
Kristin:
Jeg lar meg stadig inspirere av det de andre i teamet lager, men det er sjelden jeg lifter. Denne gangen ville jeg også utfordre meg litt ekstra og lage noe jeg vanligvis ikke lager, så jeg har valgt meg ut dette binderskortet som Wenche har laget og liftet det.
På kortet har jeg brukt binders fra Papirdesign. Vimpelen som er selve kortet er stanset ut med en die fra Papirdesign. Stickersene er også fra Papirdesign. Motivet er et motiv fra WJensenDesign, motivark nr 134.
Katrine:
Jeg tok meg en tur inn i skisse-kategorien og har brukt kortskisse #1 som utgangspunkt for dåpskortet mitt.
Motivet er fra W. Jensen Design, motivark nr. 290. Ellers er de fleste produktene jeg har brukt fra Papirdesign. Eneste unntaket er de hvite blomstene og chipboard-grenene.


