Nå er det sommer og vi kjører sommerutfordring for både juli og august. Vi gjør det så enkelt som at vi kaller den "Alt er lov", og det betyr dermed at alt faktisk er lov - så lenge det er relatert til papirhobby.
Utfordringen vår har frist den 31.august 2026 kl 20.00 og reglene for deltagelse finner du her.
Vi gjør oppmerksom på at vi i denne utfordringen trekker en vinner.
Vi gjør oppmerksom på at vi i denne utfordringen trekker en vinner.
Med oss på utfordringen har vi Papirdesign
Sammen med dem gir vi vinneren disse flotte produktene:
Delta ved å linke inn bidraget ditt via Inlinkz, send oss bidraget ditt på mail eller via melding på FB (detaljer i reglene).
Kristin:
Jeg har laget en side til en av mine Art Jorunals. Bakgrunnen er laget med papir som jeg opprinnelig har brukt til å tørke vekk overflødig farge på andre kort jeg har laget. Jeg synes det ble tøft som bakgrunn. Jeg har limt på utklippede papirmotiver og brukt art caryons og lagt på litt sort effekt rundt kantene. Jeg har til slutt splættet med litt oransj og svart maling.
Dette dåpskortet er laget i 10cm*15cm av kraft kartong.
Jeg har dette motivet for salg både som digital fil og som ferdig trykt A4 motivark.
Rammediesen er et bruktkjøp og jeg vet dessverre ikke produsenten av denne.
Mønsterarkene jeg har benyttet er fra Marianne Design, og tekstdie er fra Papirdesign.
Papirblomster fra Prima Marketing. Stæsjet opp med litt bling fra resteskuffen.
Katrine:
Jeg baker gjerne kake, men er ikke så god på pynting. Da jeg fikk et bakeoppdrag laget jeg derfor en kaketopper på hobbyrommet i stedet - enkelt, greit og dekorativt.
Produkter:
-grillpinner
-Kraft kartong
-49&market mønsterark
-bølgepapp
-glitterkartong
-Spellbinder dies
-Pinkfresh Studio dies
-Crealies dies
-Kort&Godt tekstklistremerke



Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar
Vi setter stor pris på alle kommentarer og tilbakemeldinger, så takk for at du skriver noen ord til oss.